تبلیغات
موزیک و آهنگ های عشقی - گرم ترین زمستان [جدید] – قطب نیمتنه پوست حیوانات کت

گرم ترین زمستان [جدید] – قطب نیمتنه پوست حیوانات کت

جمعه 8 بهمن 1395 09:52 ق.ظ

 

گرم ترین زمستان [جدید] - قطب نیمتنه پوست حیوانات کت

 • گرم ترین زمستان [جدید] - قطب نیمتنه پوست حیوانات کت

  بنابراین مورد نظر شما به گرم این زمستان … و شما شنیده ام parkas حتی در دماهای قطبی گرم … اما آنچه که یک نیمتنه؟ در اصل، parkas توسط اینویت و دیگر مردم قطبی پوشیده شده بود. طرح نیمتنه به طور منظم است که در واقع “لباس بیرونی مدل پیراهن کش ورزش ساخته شده از پوست گوزن داشتن یک پوشش خز اطراف هود”. مفهوم این است که اگر حیوانات می تواند گرم باقی می ماند، انسان می تواند بر روی پوست خود را حتی در احتمالا شرایط نامساعد ترین ترین قرار داده و همچنین گرم باقی می ماند.

  ژاکت نیمتنه مد روز است از منابع مصنوعی ساخته شده و فشرده تا ورودی برای بسته شدن. parkas پایین پر در حال حاضر به هنجار، اما پر مصنوعی همچنین می توانید فوق العاده گرم و حیوانات بیشتر دوستانه برای شما گیاهخواران در خارج وجود دارد. در واقع، نیمتنه سبک ژاکت همان با هم به غیر از بسته شدن زیپ جلو باقی مانده است، همراه با استفاده از تنفس، سریع فتیلهسازی مواد بیرونی ضد آب. اینویت مردم امروز با شرکت ندرت دان parkas پوست گوزن کلاسیک به نفع معادل مدرن.

  این ممکن است کمی گیج کننده به حرکت به طیف گسترده ای از لباس نیمتنه که به نام “نیمتنه” اتخاذ کرده اند. نیمتنه شده است توسط شرکت های مانند برخورد شمالی و غول (و دیگران) به تصویب رسید به اصل معنی “ژاکت ران طول فوق العاده گرم با هود!”. با این حال، اگر آن را یک نیمتنه درست مورد نظر شما است، آن را نمی شود بسیار بهتر از کانادا غاز اعزامی نیمتنه پوست حیوانات، یکی از لباس بهترین ساخته شده شما تا به حال خود را خواهد کرد. در حال رشد در کانادا، و داشتن صدها تحمل سی درجه روز زمستان منفی، به سادگی وجود ندارد ژاکت دیگر من همیشه می خواهید آویزان در کمد من برای روزهای سرد.

  بنابراین، آنچه که بچه از کت نیمتنه را توصیه می کنیم؟ و OUTFITTERS را بهترین کیفیت parkas قطب شمال؟ در اینجا لیستی از بهترین کاپشن پنج نیمتنه است:

  1. کانادا غاز EXPEDITION نیمتنه. ما # ۱ پیشنهاد ژاکت نیمتنه قطب شمال. به سادگی گرم ترین لباس شما تا به حال ممکن است می پوشند. اردک پر شده است، که دارای یک پوشش نایلون. پوسته تکنولوژی قطب شمال با پایان DWR. همراه با گارانتی مادام العمر محدود شده است.
  2. صورت شمالی مک موردو نیمتنه. خوب ساخته شده و بسیار گرم از دوستان ما در شمالی مقابله با. مک موردو نیمتنه توابع کمر و سهولت سجاف کابل، جیب داخلی رسانه ها، قابل جدا شدن مصنوعی تر و تمیز پوست، عایق پایین پر، تنفس، ضد آب است.
  3. COLUMBIA WHIRLIBIRD نیمتنه. این ژاکت در واقع یک طراحی پوسته، هیچ خز هود، سبک اتصالات زیادی تنگ تر و طراحی کمرنگ شده است. در حالی که آن را لزوما مانند نیمتنه قطبی کلاسیک به نظر نمی رسد، این ژاکت بدون شوخی است. قابلیت های کلمبیا Whirlibird نیمتنه پوست حیوانات ۱۰۰٪ نایلون فوق العاده تماس با شل، پوشش: ۵۷٪ بازیافت پلی استر، ۴۳٪ پلی استر مش، ۱۰۰٪ پلی استر بز کوهی لمسی تریکو، ۱۰۰٪ نایلون، که دارای یک ۱۰۰٪ پلی استر Microtex بازگشت به محتوا | بوش. تولید اسکی، این می تواند بهترین ژاکت پودر.
  4. M-51 گیتار ماهی نیمتنه. با الهام از ارتش ایالات متحده ژاکت ۱۹۵۱ وضعیت نیمتنه. چرخاندن دم هواپیما بمنظور کاستن سرعت ان نیمتنه پوست حیوانات دارای ۲ جیب فلپ جلو، طناب کشی دور کمر و پایین، ضربه محکم و ناگهانی دوباره فلپ با دکمه توخالی بوش پلی استر، برنج ورودی زیپ با دریچه طوفان ضربه محکم و ناگهانی و هود طناب کشی. برای زیر ۱۰۰ $، شما می توانید تعداد زیادی بسیار بهتر نیست. [۱۹،۴۵۹،۰۰۵]
  5. PATAGONIA مرکز شهر LOFT DOWN نیمتنه. زنان، اگر شما نیاز به واقعا دوست دارم که شما با پوشیدن یک کیسه خواب باریک مناسب در این فصل زمستان احساس، این ژاکت نیمتنه است برای شما. از ویژگی های بارز حق بیمه ۸۰۰ را پر کنید، قدرت غاز اروپا پایین، پلی استر اطلسی سایبان پوسته بیرونی برف و سرد نگه می دارد-لرز. اگر چه پاتاگونیا مرکز شهر انبار پایین نیمتنه پوست حیوانات گرم و شیک است، آن است که ضد آب در برابر باران انجماد، بنابراین در مورد آنچه شما نیاز دارید قبل از این فکر می کنم یکی را انتخاب کنید.

  بنابراین، که آن را – ما نخست ۵ کاپشن نیمتنه قطب شمال. ما واقعا مانند این کت و آن این است که چرا شما آنها را برجسته حق در اینجا. هنگامی که شما زندگی می کنند تا شمال، بسته نرم افزاری در داخل کانادا غاز اعزامی نیمتنه پوست حیوانات. اگر شما یک Skiier هستید، نگاهی به کلمبیا Whirlibird. اگر مدل نظامی است را با توجه به نیازهای شما – گرفتن M-51 خود را چرخاندن دم هواپیما بمنظور کاستن سرعت ان نیمتنه پوست حیوانات. خانم ها، شما می توانید شبح خود را در یک کیسه خواب باریک اتصالات تمام زمستان طولانی با پاتاگونیا مرکز شهر انبار پایین نیمتنه پوست حیوانات را نگه دارید!

  ژاکت نیمتنه و مدرن در یک طراحی زمان مفتخر است، تست شده و ثابت بر روی یخچال های طبیعی از قطب شمال شده توسط مردمان شمال بومی، و کامل برای اکسپدیشن قطب جنوب به حفظ دانشمندان گرم در دمای غیرممکن سرد است. ژاکت نیمتنه نسخه مد روز از پیراهن کش ورزش اصلی اینویت است – ایده آل برای نگه داشتن سرد-لرز، صرفنظر از اینکه چگونه سرد آن را می شود در این زمستان

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: گرم ، ترین ، زمستان ، [جدید] ، ، قطب ، نیمتنه ،